Ексклузивно видео од спроведувањето на Јанкулоска во затворот Идризово !!

Видео од спроведувањето во затвор на екс министерката Гордана Јанкулоска се шири на социјалните мрежи.

Таа денеска беше однесена во затворот “Идризово”, каде што треба да издржи 4-годишна казна затвор, за случајот “Тенк”.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here