15.4 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Ексклузивно видео од спроведувањето на Јанкулоска во затворот Идризово !!

Ексклузивно видео од спроведувањето на Јанкулоска во затворот Идризово !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Видео од спроведувањето во затвор на екс министерката Гордана Јанкулоска се шири на социјалните мрежи.

Таа денеска беше однесена во затворот “Идризово”, каде што треба да издржи 4-годишна казна затвор, за случајот “Тенк”.

РЕКЛАМА
- Реклами -