15.4 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Денеска дедо Драган наполни 101 година, тој е е пример дека со...

Денеска дедо Драган наполни 101 година, тој е е пример дека со позитивна мисла и позитивен дух можеме да се радуваме многу подолго

Translate (Eng):[gtranslate]

Денеска дедо Драган наполни 101 година. Дедо Драган веќе еден век споделува радост и среќа. Дедо Драган е пример дека со позитивна мисла и позитивен дух можеме да се радуваме многу подолго. Нека дедо Драган ви е инспирација за долг и среќен живот. Уживајте во семејството, дечињата, внучињата, правнучињата итн. Нашите приказни од булеварите ви посакуваат бар половина од тоа што дедо Драган го створи во нашата татковина. Да си жив и здрав уште 101!!!

РЕКЛАМА
- Реклами -