18.9 C
Ohrid
недела, јуни 13, 2021
Почетна Македонија Фросина Ременски бара помош: Петелот и неколку кокошки ми се болни, Ве...

Фросина Ременски бара помош: Петелот и неколку кокошки ми се болни, Ве молам да ми кажете лек !!! !!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Актуелниот пратеник во Парламентот и поранешна министерка за труд и оцијална политика, Фросина Ременски, е една од функционерите во државата кои се занимаваат и со работи кои се секојдневие на секој од нас.

Па така, таа на својот профил на социјалните мрежи објави фотографии од својата градина, во која како што може да се забележи успеваат прекрасни домати, најверојатно јабучари. Но пред два дена Фросе побара помош и бара лек како да ги излекува кокошките и нејзиниот петел. Па во продлжение ќе ви ја прикажеме нејзината објава заедно со коментарите од луѓето кои сакаа да и помогнат за да се најде лекот.No description available.No description available.

РЕКЛАМА
- Реклами -