13.9 C
Ohrid
среда, мај 22, 2024
ПочетнаМакедонијаТрагичен крај за малолетник во Гевгелиско - Изгорел во украдено Југо

Трагичен крај за малолетник во Гевгелиско – Изгорел во украдено Југо

Нашите извори јавуваат за група на  малолетници кои понесени од најгледаниот филм “Јужни Ветар” зачестено крадат возила низ гевгелиско и  околината и прават обиди за кражби кои овој пат заврши со трагичен крај .

Денеска  кај клучката Смоквица две момчиња загинаа  во сообраќајка а автомобилот бил украден. Вчера малолетник на само 14 годишна возраст со иницијали Б.И изгорел во Југо . За сега немаме информации за кои лица станува збор но после обдукцијата ќе се објават  повеќе детали. Очевидци ексклузивно за Шило ни кажуваат дека телата биле изгорени и глетката била вознемерувачка. За подетални информации вечер

 

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

„Не сум бил во бегство и не смеам да зборувам за истрагата“, вели Палевски !!

Денеска во Основниот кривичен суд, пред судија на претходна постапка беше спроведен Љупчо Палевски Палчо, првоосомничен за убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежоски. Палевски...

Палевски спроведен пред судија на претходна постапка

Љупчо Палевски Палчо попладнево е однесен пред судија на претходна постапка. Палевски е осомничен дека за убиствата на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски. Тој е...

ДНК снимија песна во чест на починатите пријатели Мирко и Марјан

Популарното дуо ДНК ја промовираше новата песна ,,Животе брате” која е создадена во чест на нивните пријатели Мирко Петровски и Марјан Михајловски Маци, кои...

Тело на маж извлечено од Вардар кај Камени мост – засега не е познат неговиот идентитет

Според изјавите на очевидците, телото на мажот било извлечено од страна на полицијата, во строгиот центарот на градот – помеѓу Камениот мост и мостот...