25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија И покрај што кажа дека ќе биде три дена во пижами премиерот...

И покрај што кажа дека ќе биде три дена во пижами премиерот Заев заедно со Филипче и децата се возат со мотори на Беласица

Translate (Eng):[gtranslate]

Филипче објави на Фејсбук фотографии од заедничкото дефиле на Беласица со Заев и неговиот син Душко.

Времето кое го поминуваме со децата е најважно. Работните обврски си го прават своето, но секогаш се трудиме и наоѓаме време за нашите синови Иво и Душко.
Денеска денот е за дружење со децата. Бесценети мигови со нив, на убавата Беласица, напиша Филипче.

РЕКЛАМА
- Реклами -