После 4 дена пронајдено 12 годишното момче од полициски службеници во Скопје..

На подрачјето на Шуто Оризари, вчера во 14 часот, полициски службеници од СВР Скопје го пронашле Д.И.(12), за кој на 10.02.2021 беше пријавено дека се оддалечил од домот.

 

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here