23.9 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија После 4 дена пронајдено 12 годишното момче од полициски службеници во Скопје..

После 4 дена пронајдено 12 годишното момче од полициски службеници во Скопје..

Translate (Eng):[gtranslate]

На подрачјето на Шуто Оризари, вчера во 14 часот, полициски службеници од СВР Скопје го пронашле Д.И.(12), за кој на 10.02.2021 беше пријавено дека се оддалечил од домот.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -