3.9 C
Ohrid
четврток, октомври 21, 2021
Почетна Естрада Битолчанката Марија Луиса: Се одлучив да го зоголемам мојот задник, и онака...

Битолчанката Марија Луиса: Се одлучив да го зоголемам мојот задник, и онака никој не ми верува дека ми е природен.

Translate (Eng):[gtranslate]

Нејзиното вистинско име и презиме е Марија Тодоровска, која во светот на естрадата е позната под уметничкото име Марија Луиса. Атрактивната битолчанка е фолк пејачка која на пошироката јавност и стана позната не по своите хитови туку по нешто сосема друго – нејзиниот изглед, и по нејзините провокативни фотографии..

Луиса е една од најозборуваните и може да се каже и една од најзгодните пејачки во Македонија која не се срами да го истакне нејзиното тело во провокативна облека.

Марија ексклузивно за Шило Магазин се одлучи да проговори јавно околу нејзиниот изглед.

РЕКЛАМА

Додека многумина нејзини колеги кукаат и се на работ од егзистенцијата, Марија се одлучи да потроши 5.000 евра за да го зголеми и нејзиниот задник во Белград.

Причината за ваков чекор е нејзината тврдоглавост, никој не сакал да поверува во тоа дека нејзиниот задник е природен, па затоа се одлучила да стави и силиконски импланти.

Кога сме кај естетската хирургија Марија веќе ги има зголемено градите и усните, па наскоро кога ќе го зголеми и задникот па со тоа ќе стане и првата ”пластична” фолкерка во Македонија.