Дали ова е новиот музички хит во Охрид?!- Mузичко ремек дело, насловено како ”Нон Стоп”

Група млади музички ентузијасти пласираа ново видео под наслов “NON STOP” стануваа збор за релативно модерен и трендовски спот кој е снимен на неколку локации во Скопје.
За тоа се погрижија Mecka warrior production i ZATI production, а како изгледа сето тоа може да погледнете во продолжение…

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here