3.6 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Македонија Данела Арсовска потврди дека е кандидат за градоначалник на Град Скопје

Данела Арсовска потврди дека е кандидат за градоначалник на Град Скопје

Translate (Eng):[gtranslate]

Актуелната претседателка на Сојузот на стопански комори на Македонија, Данела Арсовска е независен кандидат за градоначалник на Град Скопје,

Оваа вест таа ја потврди на својот Фејсбук профил каде напиша дека ја бара поддршката на граѓаните кои сакаат промени.

РЕКЛАМА