8.9 C
Ohrid
недела, октомври 24, 2021
Почетна Македонија Костадин Костадинов од СДСМ е кандидат за градоначалник на Струмица

Костадин Костадинов од СДСМ е кандидат за градоначалник на Струмица

Translate (Eng):[gtranslate]

Актуелниот портпарол на СДСМ, Костадин Костадинов е новиот кандидат за градоначалник на општина Струмица.

РЕКЛАМА