4.9 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Македонија Панчо DNK: Споделете ако познавате некоја самохрана мајка на малолетно дете која...

Панчо DNK: Споделете ако познавате некоја самохрана мајка на малолетно дете која едвај врзува крај со крај, за финансиски да помогнам.

Translate (Eng):[gtranslate]

Имам останати средства од претходната донација, ми тежат на душа па би сакам да завршат на место каде навистина е потребно.
Ви благодарам однапред.

РЕКЛАМА