22.3 C
Ohrid
недела, јуни 23, 2024
ПочетнаМакедонијаХрватските медиуми: Денис и девојката која моментално е во притвор се познавале...

Хрватските медиуми: Денис и девојката која моментално е во притвор се познавале лично, имале нерасчистени односи !!!

Хрватски „24 сата.хр“ објавува детали за тоа што се случувало кобната вечер со дискотектата „Привлилиџ“ во Градскиот парк.

Медиумот пишува дека Денис и девојката Клементина која има само 19 години се знаеле од претходно и оти најверојатно имале нерасчитени односи.
Девојката се однесувала премногу агресивно целата вечер што се гледа и на снимката од безбедносните камери. Претепувањето на Денис се случило пред најмалку десет луѓе кои само гледале.

Хрватските медиуми уште пишуваат дека полицијата го одзела мобилниот на Денис за да види дали меѓу нив има некаква комуникација која претходела на настанот

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчани масовно ја поддржаа парадата на вистинските вредности, домот, родителите и фамилијата

ВИСТИНСКА ПАРАДА НА ГОРДОСТА ! ДОМ , СЕМЕЈСТВО , РОДИТЕЛИ – МАЈКА И ТАТКО ! ЗАГАРАНТИРАНА ИДНИНА ВРЕДНОСТИ ДАДЕНИ ОД БОГА И ВРЕДНОСТИ ПО КОИ ТРЕБА ДА ГИ...

Познат идентитетот на младата Македонка која почина во страотната сообраќајка во Грција

Фејсбук групата „Бабам Битола“ објави фотографија и го објави идентитетот на младата битолчанка која загина во сообраќајната несреќа што се случи вчера на автопатот...

28-годишна прилепчанка синоќа уапсена поради напад на полициски службеник

На 21.06.2024 во 22.30 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп ја лишиле од слобода С.К.(28) од Прилеп. Имено, претходно таа...

АС: Заврши Европското првенство за Даку

Даку по националистички скандирања „Е.и ги Македонците…, е.и ги Србите…“ наиде на осуда од целата европска фудбалска јавност, па и од албанските фудбалски аналитичари,...