22.3 C
Ohrid
недела, јуни 23, 2024
ПочетнаМакедонијаНаум Петрески се налути: Невероватно е како се котат такви битанги, ќе...

Наум Петрески се налути: Невероватно е како се котат такви битанги, ќе го најдат во некој ендек со гаранција

По настапот на ДНК во Тетово за кој споделија фотографии, Наум Петрески им искоментира со прашањето дали биле преку Цезар.

Фронтменот на ДНК, Владимир му врати:

Преку такви преваранти кои сеуште лажат луѓе и не се во зат вор не идеме никаде. Не сме од вчера знаеш тате.“

„Среќа не успеа да не зезне нас, ама останативе уште не добиле пари за жал за чесно сработена работа. Ќе одговара секако и ќе јаде тужба од сите пред се дека е шупак и патолошки л’жов.“

На тоа Наум одговори:

„Невероватно е како се котат такви битанги и преживуваат што е најжално ама Цезар е врв на битангите во државава и ќе го најдат во некој ендек со гаранција“.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчани масовно ја поддржаа парадата на вистинските вредности, домот, родителите и фамилијата

ВИСТИНСКА ПАРАДА НА ГОРДОСТА ! ДОМ , СЕМЕЈСТВО , РОДИТЕЛИ – МАЈКА И ТАТКО ! ЗАГАРАНТИРАНА ИДНИНА ВРЕДНОСТИ ДАДЕНИ ОД БОГА И ВРЕДНОСТИ ПО КОИ ТРЕБА ДА ГИ...

Познат идентитетот на младата Македонка која почина во страотната сообраќајка во Грција

Фејсбук групата „Бабам Битола“ објави фотографија и го објави идентитетот на младата битолчанка која загина во сообраќајната несреќа што се случи вчера на автопатот...

28-годишна прилепчанка синоќа уапсена поради напад на полициски службеник

На 21.06.2024 во 22.30 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп ја лишиле од слобода С.К.(28) од Прилеп. Имено, претходно таа...

АС: Заврши Европското првенство за Даку

Даку по националистички скандирања „Е.и ги Македонците…, е.и ги Србите…“ наиде на осуда од целата европска фудбалска јавност, па и од албанските фудбалски аналитичари,...