22 C
Ohrid
недела, јуни 23, 2024
ПочетнаМакедонијаКовачевски се сетил дека има семејство?! „Ти одамна го напушти семејството“, му...

Ковачевски се сетил дека има семејство?! „Ти одамна го напушти семејството“, му рече сопругата на Ковачевски откако тој поднесе оставка и рече ќе се посвети на семејството !!!

Поранешната сопруга на сега веќе екс директорот на ЕСМ Васко Ковачевски се обрати преку Фејсбук откако тој поднесе оставка и притоа рече дека ќе се посвети на семејството.

Мери Ковачевска Димовска напиша дека тој одамна го напуштил семејството.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчани масовно ја поддржаа парадата на вистинските вредности, домот, родителите и фамилијата

ВИСТИНСКА ПАРАДА НА ГОРДОСТА ! ДОМ , СЕМЕЈСТВО , РОДИТЕЛИ – МАЈКА И ТАТКО ! ЗАГАРАНТИРАНА ИДНИНА ВРЕДНОСТИ ДАДЕНИ ОД БОГА И ВРЕДНОСТИ ПО КОИ ТРЕБА ДА ГИ...

Познат идентитетот на младата Македонка која почина во страотната сообраќајка во Грција

Фејсбук групата „Бабам Битола“ објави фотографија и го објави идентитетот на младата битолчанка која загина во сообраќајната несреќа што се случи вчера на автопатот...

28-годишна прилепчанка синоќа уапсена поради напад на полициски службеник

На 21.06.2024 во 22.30 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп ја лишиле од слобода С.К.(28) од Прилеп. Имено, претходно таа...

АС: Заврши Европското првенство за Даку

Даку по националистички скандирања „Е.и ги Македонците…, е.и ги Србите…“ наиде на осуда од целата европска фудбалска јавност, па и од албанските фудбалски аналитичари,...