22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Естрада ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА КОГА МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ ЌЕ ЗАСВИРИ НА ГАЈДА.

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА КОГА МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ ЌЕ ЗАСВИРИ НА ГАЈДА.

Translate (Eng):[gtranslate]

Ова е вистинска реткост и вистинско задоволство да се види жена вака да свири на македонскиот народен музички инструмент гајда.

Елена Јовческа знае како да те развесели:


РЕКЛАМА
- Реклами -