16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Македонија ''НА НИНЏА ЖЕЛКИТЕ ИМ ЗАГОРЕЛА ПИЦАТА'': СЕ ЗАПАЛИ КАНАЛИЗАЦИОНА ШАХТА НА ПЛОШТАД...

”НА НИНЏА ЖЕЛКИТЕ ИМ ЗАГОРЕЛА ПИЦАТА”: СЕ ЗАПАЛИ КАНАЛИЗАЦИОНА ШАХТА НА ПЛОШТАД ВО СТРУМИЦА!

Translate (Eng):[gtranslate]

Околу 19:00 часот вчера, на социјалните мрежи Инстаграм и Фејсбук беа споделени повеќе видеа на кои може да се забележи како канализациска шахта поставена на центарот во Струмица веднаш наспроти „Гоце Делчев“ гори.

Граѓаните во коментари под видеото коментираат дека уште тоа го немале видено.

РЕКЛАМА
- Реклами -