18.6 C
Ohrid
понеделник, јули 6, 2020
Почетна Забава Видео: Заев повторно распали на англиски?

Видео: Заев повторно распали на англиски?

Translate (Eng):[gtranslate]

-Некаде помеѓу Борат и Форест Гамп. Овој ја претставува Македонија во светот?! Брука и срамота, напиша пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев на Фејсбук.

РЕКЛАМА
- Реклами -