23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Познатиот камионџија Андруш запеа заедно со неговата мајка

Познатиот камионџија Андруш запеа заедно со неговата мајка

Translate (Eng):[gtranslate]

Ова видео има повеќе од 40 илјади прегледи , а познатиот Андруш Ангелковски напиша

„Мајче моја..Поздрав до сите мајки ама едноставно убиствено“

Погледенете ја изведбата

РЕКЛАМА
- Реклами -