7.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Македонија СПОДЕЛУВАЈТЕ): НА ТРИГОДИШНИОТ СТРУМИЧАНЕЦ ЃОРЃИ МУ Е ПОТРЕБНА НАШАТА ПОМОШ ЗА ЛЕКУВАЊЕ!

СПОДЕЛУВАЈТЕ): НА ТРИГОДИШНИОТ СТРУМИЧАНЕЦ ЃОРЃИ МУ Е ПОТРЕБНА НАШАТА ПОМОШ ЗА ЛЕКУВАЊЕ!

Translate (Eng):[gtranslate]

Тригодишниот Ѓорѓи Трајков од Струмица е храбар борец и е на чекор од извојувањето на победата со церебрална парализа. Необходна е помошта на сите хумани граѓани со цел да се соберат парични средства во износ од 4000 евра.

Нека во пресрет на убавите празници сториме добро дело! Број за донации од Телеком:143 181

Наскоро ќе биде објавен и број за донации од А1.

РЕКЛАМА

- Реклами -