9 C
Ohrid
петок, април 16, 2021
Почетна Македонија Билборд падна врз човек во Карпош (Видео)

Билборд падна врз човек во Карпош (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Билборд падна врз човек во скопски Карпош. Силниот ветар кој го зафати Скопје ноќеска направи вистински хаос. Човек се најде под урнатиот билборд. Се уште не се знае здравствената состојба на лицето кое беше извадено од под уранитините.

РЕКЛАМА
- Реклами -