Видео: Маж во автобус на ЈСП дува лепак!!

Утрово во автобус на ЈСП со број 24 е забележан маж како без грижа од останатите патници си дува лепак.

Неговите сопатници зачудени од постапката снимиле видео кое го испратија до редакцијата на Канал 5.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here