23 C
Ohrid
вторник, септември 22, 2020
Почетна Македонија Видео: Маж во автобус на ЈСП дува лепак!!

Видео: Маж во автобус на ЈСП дува лепак!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Утрово во автобус на ЈСП со број 24 е забележан маж како без грижа од останатите патници си дува лепак.

Неговите сопатници зачудени од постапката снимиле видео кое го испратија до редакцијата на Канал 5.

РЕКЛАМА
- Реклами -