22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Силувал 15 КОКОШКИ па на полицијата им признал дека истото го правел...

Силувал 15 КОКОШКИ па на полицијата им признал дека истото го правел и со неговото куче дома

Translate (Eng):[gtranslate]

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки.

Волтерс, инаку работник во супермаркет, добил задача да оди во фармата, да земе 15 кокошки и да ги заколе за продажба.

Пред да ги заколе, Волтерс имал секс со сите кокошки.

РЕКЛАМА

Кога полицијата дошла на местото на настанот, тој им признал сè.

– Ми треба помош. Свесен сум за тоа што сторив. Имам различни чувства кон животните – рече тој.

Тој исто така во полициската станица признал дека неколку пати имал сексуални односи со женка данска дога (раса на куче) која ја имал во куќата.

 

- Реклами -