22.3 C
Ohrid
недела, јуни 23, 2024
ПочетнаМакедонијаСилувал 15 КОКОШКИ па на полицијата им признал дека истото го правел...

Силувал 15 КОКОШКИ па на полицијата им признал дека истото го правел и со неговото куче дома

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки.

Волтерс, инаку работник во супермаркет, добил задача да оди во фармата, да земе 15 кокошки и да ги заколе за продажба.

Пред да ги заколе, Волтерс имал секс со сите кокошки.

Кога полицијата дошла на местото на настанот, тој им признал сè.

– Ми треба помош. Свесен сум за тоа што сторив. Имам различни чувства кон животните – рече тој.

Тој исто така во полициската станица признал дека неколку пати имал сексуални односи со женка данска дога (раса на куче) која ја имал во куќата.

 

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчани масовно ја поддржаа парадата на вистинските вредности, домот, родителите и фамилијата

ВИСТИНСКА ПАРАДА НА ГОРДОСТА ! ДОМ , СЕМЕЈСТВО , РОДИТЕЛИ – МАЈКА И ТАТКО ! ЗАГАРАНТИРАНА ИДНИНА ВРЕДНОСТИ ДАДЕНИ ОД БОГА И ВРЕДНОСТИ ПО КОИ ТРЕБА ДА ГИ...

Познат идентитетот на младата Македонка која почина во страотната сообраќајка во Грција

Фејсбук групата „Бабам Битола“ објави фотографија и го објави идентитетот на младата битолчанка која загина во сообраќајната несреќа што се случи вчера на автопатот...

28-годишна прилепчанка синоќа уапсена поради напад на полициски службеник

На 21.06.2024 во 22.30 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп ја лишиле од слобода С.К.(28) од Прилеп. Имено, претходно таа...

АС: Заврши Европското првенство за Даку

Даку по националистички скандирања „Е.и ги Македонците…, е.и ги Србите…“ наиде на осуда од целата европска фудбалска јавност, па и од албанските фудбалски аналитичари,...