26.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Надитрена македоската полицијата и обвинителството. (Видео)

Надитрена македоската полицијата и обвинителството. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Петмина наркобосови од село Грчец ги надитрија и полицијата и обвинителството. Од криминалната група која била следена цела година, во акцијата „Планина“ паднаа само ситните риби.

РЕКЛАМА
- Реклами -