5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Естрада Повторно радост во домот на Дамјан Стојаноски, Војдан стана чедо православно, а...

Повторно радост во домот на Дамјан Стојаноски, Војдан стана чедо православно, а Дамјан И Ели се заколнаа пред Бога.

Translate (Eng):[gtranslate]

Повторно радост и среќа во домот на Дамјан Стојаноски.
Дамјан и Ели љубовта ја крунисаа пред Бога, а малечкиот Војдан кој го носи името на неговиот дедо стана чедо православно..
Во продолжение ви го прикажуваме статусот од веселата свекрва, бабата на малечкиот Војдан.

.

РЕКЛАМА

 

.
Моите деца, Дамјан и Ели својата љубов ја крунисаа и пред Бога.
Плодот на нивната љубов-Војдан стана чедо православно.
Нека се среќни, вечни, благословени,заштитени и да живеат во љубов и спокојство!

- Реклами -