Охриѓанка приведена во Скопје- Била Агресивна кон полицајците.

На 05.06.2022 во 00:10 часот на подрачјето на Аеродром од полициски службеници од Полициската станица Аеродром била приведена К.П.(29) од Охрид.
Таа агресивно се однесувала кон полициски службеници кои извршувале службено дејство.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here