15.8 C
Ohrid
среда, мај 22, 2024
ПочетнаМакедонијаПрофесор од Велес имал секс со ученичка-Директорот добил снимка

Професор од Велес имал секс со ученичка-Директорот добил снимка

Професор наводно имал секс со ученичка во велешка гимназија.

Директор на средно училиште во Велес, добил аудио снимка на социјалната мрежа „Фејсбук“ од непознат профил за наводен сексуален однос меѓу професор од СОУ Гимназија „Кочо Рацин“ – Велес и ученичка во истото средно училиште, информираат од СВР Велес за Прес24.

„На ден 14.12.2022 година во Полициската станица во Велес, Директорот на СОУ „Кочин Рацин“ во Велес пријавил дека преку социјалната мрежа „facebook” од непознат профил добил аудио снимка со разговор за наводен сексуален однос меѓу професор од неговото училиште и девојче, а потоа добил и СМС порака со заканувачка содржина доколку не преземе мерки против професорот“, велат од СВР Велес за порталот.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

„Не сум бил во бегство и не смеам да зборувам за истрагата“, вели Палевски !!

Денеска во Основниот кривичен суд, пред судија на претходна постапка беше спроведен Љупчо Палевски Палчо, првоосомничен за убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежоски. Палевски...

Палевски спроведен пред судија на претходна постапка

Љупчо Палевски Палчо попладнево е однесен пред судија на претходна постапка. Палевски е осомничен дека за убиствата на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски. Тој е...

ДНК снимија песна во чест на починатите пријатели Мирко и Марјан

Популарното дуо ДНК ја промовираше новата песна ,,Животе брате” која е создадена во чест на нивните пријатели Мирко Петровски и Марјан Михајловски Маци, кои...

Тело на маж извлечено од Вардар кај Камени мост – засега не е познат неговиот идентитет

Според изјавите на очевидците, телото на мажот било извлечено од страна на полицијата, во строгиот центарот на градот – помеѓу Камениот мост и мостот...