Шилегов глуми сообраќаец, брка непрописно паркирани возачи низ Скопје (Видео)

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, на својот Фејсбук профил објави видео, во кое се гледа како тој брка непрописно паркирани возачи позади трговскиот центар Скопје Сити Мол.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here