23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Шилегов глуми сообраќаец, брка непрописно паркирани возачи низ Скопје (Видео)

Шилегов глуми сообраќаец, брка непрописно паркирани возачи низ Скопје (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, на својот Фејсбук профил објави видео, во кое се гледа како тој брка непрописно паркирани возачи позади трговскиот центар Скопје Сити Мол.

РЕКЛАМА
- Реклами -