7.5 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаСветТаткото што го тепаше сопственото бебе, денес ја доби заслужената казна од...

Таткото што го тепаше сопственото бебе, денес ја доби заслужената казна од полицијата (ВИДЕО+18)

Вознемирувачкото видео во кое таткото безмилосно го тепа своето бебе, се прошири на интернет со неверојатна брзина. Бебето е старо само неколку месеци, но без оглед на тоа било подложено на казна со ќотек, бидеќи не можело да оди само па со фрлање во воздух и со ќотек сакал да го научи…

На компилацијата од овие четири видеа е прикажана снимката каде што таткото го малтретира сопственото бебе, а на останатите три снимки се гледа како истиот проживува вистинска агонија, бидејќи надлежните органи решиле да му пресудат по брза постапка и на начин, идентичен на неговиот.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗИБЕРИ: Многу лични документи кои се обработени и подготвени за доставување се заглавени во лавиринтите на МВР

Готови документи се заглавени во лавиринтите на МВР, а поднесени се 50 претставки до Народниот правобранител. „Многу лични документи кои се обработени и подготвени...

Обвинителот Коцевски: Сум имал 50 до 60 вакви случаи, но како убиството на Вања Ѓорчевска немав видено

Државниот обвинител Љупчо Коцевски во првото телевизско интервју, во ТОП Тема на Телма наведе дека во обвинителската кариера истражувал многу злосторства, но како убиството...

Зад себе имам мандат без ниту една стратешка грешка, рече Пендаровски

Претседателот Стево Пендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат на претстојните претседателски избори. Пребарај.. МАКФАКС МАКФАКС МАКЕДОНИЈАПендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат: „Не ме контролира никој, ниту...

Скопјанец не пријавил дека е почината мајка му, па девет години ја земал инвалидската пензија !!!

Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал поднесе кривична пријава против Н.Љ.(60) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...