Скопјанец глуми фраер на ТИК ТОК за време на полициски час

Видеово е од оние без коментар и со само едно прашање – До зафрканција ли ви е дојдено кога болниците се полнат со заболени и луѓе секојдневно умираат?!

Видеото е снимено е на Џон Кенеди, кај Веро.

@vedat890♬ original sound – vedat890

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here