18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Скопјанец глуми фраер на ТИК ТОК за време на полициски час

Скопјанец глуми фраер на ТИК ТОК за време на полициски час

Translate (Eng):[gtranslate]

Видеово е од оние без коментар и со само едно прашање – До зафрканција ли ви е дојдено кога болниците се полнат со заболени и луѓе секојдневно умираат?!

Видеото е снимено е на Џон Кенеди, кај Веро.

@vedat890♬ original sound – vedat890

РЕКЛАМА
- Реклами -