19.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаМакедонијаИсаура од ''Преспав'': Се соблеков гола со цел да упатам силна порака...

Исаура од ”Преспав”: Се соблеков гола со цел да упатам силна порака до сите жени !! (ФОТО)

Исаура од „Преспав“ се coблече гoлa за да испрати порака до сите жени (ФОТО)

Македонската актерка Емра Куртишова која се прослави во улогата на Исаура во хумористичната серија „Преспав“ објави фотографија со која испрати силна порака и ги собра воздишките.

Емра сподели фотографија со цел подигање на свеста кај жените за bopбата против paкот на дojката.

Октомври месец на Бoрбата против paкот на дoјка – напиша актерката.

Браво за овој храбар потег на оваа девојка која навистина се прослави.

news update

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...