8.1 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Штипјанецот Сашо поминал добар одмор, но додека одмарал некој му ја украл...

Штипјанецот Сашо поминал добар одмор, но додека одмарал некој му ја украл колата !!! (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Штипјанец поминал добар одмор но додека одмарал некој дома му ја украл колата

Штипјанецот Сашо Величков е во неволја и во длабока мисла откако пред една недела некој од пред врата му ја украл колата. Место, на кој тој паркирал 20 години…

Видето може да го погледнете тука👇

РЕКЛАМА

https://www.facebook.com/54616446457/posts/10159784579476458/https://www.facebook.com/54616446457/posts/10159784579476458/https://www.facebook.com/54616446457/posts/10159784579476458/

 

- Реклами -