Сообраќајката кај Мавровка направи километарски колони во Скопје, има и повредени !!

Сообраќајка во близина на „Мавровка“, четворица полесно повредени
Попладнево имаше сообраќајна несреќа во близина на „Мавровка“ со четири повредени лица, а во несреќата учествувале пет возила.

Вечерва метеж во центарот, а особено на крстосницата кон улицата Водњанска.

Таму е Сања Трајковска- Ставров.

Каква е сега состојбата и на што се должи метежот?

Целосниот извештај погледнете го во видеото.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here