10.9 C
Ohrid
среда, април 17, 2024
ПочетнаЗабаваИван Исцелител револтиран од митинзите :„Ми го уништувате бизнисот“

Иван Исцелител револтиран од митинзите :„Ми го уништувате бизнисот“

Ова камања кои деновиве ја гледаме е всушност вмешување на Власта во бизнисот на лекување на Иван Исцелител кои истотака е во раст за неворојатни 10% иако пациентите кои присуствуваат на митинзите за претседател на Норт Македонија се делумно излечени изјави сајтот иван.медиа . Еве дел од пациентите кои се справуваат со оваа неворојатна болест наречена партиска книшка :

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Максим: Нема да коалицирам со ова раководство на СДСМ после парламентарните избори

А1он (ВИДЕО) Интервју со Димитриевски: Исклучувам постизборна коалиција со СДСМ, дел од раководството треба да одговара 17/04/2024 - 16:47202 Од: Александар Тодески SHARE Нема да коалицирам со ова раководство...

Затвореници се обиделе да убијат осуденик во затворот Прилеп

СВР Битола поднесе кривична пријава против С.Р.(28) и Д.К.(39), двајцата од Прилеп, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство во обид“. На...

Приведено 19-годишно момче од Гостивар- На соседот му ги украл кравите !!!

Деветнаесетгодишно момче е приведено отако украл добиток од штала во гостиварското село Добридол. „На 16.04.2024 во 09.15 часот во гостиварски Добридол, полициски службеници од СВР...

Скопјанец истепал полицајци во полициска станица

Во понеделникот околу 11.30 часот во Полициската станица Бит Пазар, бил приведен 33-годишниот К.С од Скопје затоа што во станицата физички нападнал полициски службеници...