16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Забава ФОТО: Пародија за Шекеринска - Лајкни ја света Рада за среќа!

ФОТО: Пародија за Шекеринска – Лајкни ја света Рада за среќа!

Translate (Eng):[gtranslate]

Министерката за одбрана, Радмила Шеќеринска заврши на икона, откако корисниците на социјалните мрежи решија да направат пародија со неа и животот во Македонија.

„Лајкни ја иконата ако си имал топ живот откако е она на функција“ е пораката заради која на Фејсбук се мајтапат со Шеќеринска.

РЕКЛАМА
- Реклами -