29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Охрид Со ваков мозок ни Господ не може да ни помогне

Со ваков мозок ни Господ не може да ни помогне [Пештани]

Translate (Eng):[gtranslate]

И после се прашувате зошто и Господ не не сака…..

Еве ви го одговорот:

РЕКЛАМА

Пештани Охрид

- Реклами -