17 C
Ohrid
четврток, септември 24, 2020
Почетна Забава Вале Гулабица после новиот спот најавува и концерт, ''Влез бесплатен излез 1000...

Вале Гулабица после новиот спот најавува и концерт, ”Влез бесплатен излез 1000 денари”

Translate (Eng):[gtranslate]

Велешката Монсерат Кабаје, Вале Гулабица со нов мега-хит насловен: „Да вистина“ :).

РЕКЛАМА
- Реклами -