7.9 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаЗабаваТогаш имаше вистинско другарство: Спомени од нашето детството, времиња што никогаш нема...

Тогаш имаше вистинско другарство: Спомени од нашето детството, времиња што никогаш нема да се заборават.

Спомените секогаш ни будат убави чувства. Особено спомените од детството. Со радост се сеќаваме на детските игри, насмевки, лудории, бељи, патувања….и најмалите ситници изнудуваат насмевка на нашето лице.

Ние сакаме за момент, барем дел од вас да ги одведеме назад во детството, па собравме некои мали нешта кои сигурно ќе ви разбудат сеќавања.Резултат со слика за jura albumspomeni-od-detstvoto-1detstvospomeni-od-detstvoto-2spomeni-od-detstvoto-3spomeni-od-detstvoto-4spomeni-od-detstvoto-5spomeni-od-detstvoto-6spomeni-od-detstvoto-7spomeni-od-detstvoto-8spomeni-od-detstvoto-9spomeni-od-detstvoto-10spomeni-od-detstvoto-11spomeni-od-detstvoto-12spomeni-od-detstvoto-13spomeni-od-detstvoto-14spomeni-od-detstvoto-16spomeni-od-detstvoto-17spomeni-od-detstvoto-19spomeni-od-detstvoto-20spomeni-od-detstvoto-23spomeni-od-detstvoto-24spomeni-od-detstvoto-25spomeni-od-detstvoto-26spomeni-od-detstvoto-27

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...

Во денешната акција уапсен Екс градоначалник на СДСМ и син на Екс градоначалник од Вмро?!

Од МВР денеака информираа дека се уапсени десет лица во координирана полициска операција што се спроведе денеска. Четворица од приведени се од Гевгелија, тројца...

Сузбиена криминална група во Македонија, приведени 10 лица

Сузбиена криминална група, приведени 10 лица Денеска (02.03.2024), Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал - Сектор за криминалистички истраги - Единица за недозволена...

Уапсена жената која ограби починат човек во Велес

Полицијата ја уапси жената, која го ограби 54-годишниот велешанец, веднаш откако му се слошило, паднал и починал. Триесет и двегодишната велешанка, наместо да му помогне...