15.9 C
Ohrid
понеделник, април 15, 2024
ПочетнаЗабаваРики Мартин и неговиот сопруг го добија четвртото дете

Рики Мартин и неговиот сопруг го добија четвртото дете

Рики Мартин и неговиот сопруг Џуан Јозеф добија син и среќните вести ги споделија на социјалната мрежа Инстаграм.

Малечкиот Рен е четвртото дете на популарниот пар, а пристигнал 11 години по близнаците Валентин и Матео и една година по раѓањето на ќерката Луција.„Нашиот син Рен Мартин-Јозеф се роди“ – напишал кратко пејачот покрај фотографијата со сопругот и синот, а воодушевените фанови веднаш почнале да им честитаат.

 

 

 

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

О2: Мијалкови започнаа да градат луксузен хотел во Охрид, уништена шума стара 70 години

Во Охрид, над Горица 3 започнува градба на хотел, а за таа цел е унишена стара шума над 70 години која ја засадиле жители...

Загина познат фотограф од Гостивар, албанските партии ги откажаа митинзите

Четириесет и тригодишниот Едмонд Амзаи, познат фотограф од Гостивар и сопственик на фото-студиото „Акон“, денеска загинал во тешка сообраќајна несреќа во Велес, пренесоа медиумите...

Јелена Спенџарска: Имав хејтери оти сум од Берово, ама сепак успеав во животот.

Водителката Јелена Спенџарска е вечерашна гостинка во 11-та епизода на Бомбакис поткастот. Таа раскажува за почетоците на својата кариера, предизвиците со кои се соочувала...

Уапсен па пуштен на слобода бегалецот Грујевски

Екс началникот на Петтата управа во УБК и бегалец, Горан Грујевски вчера бил уапсен во Загреб по распишана меѓународна потерница од македонските власти но...