-0.1 C
Ohrid
сабота, јануари 22, 2022
Почетна Забава Рики Мартин и неговиот сопруг го добија четвртото дете

Рики Мартин и неговиот сопруг го добија четвртото дете

Translate (Eng):[gtranslate]

Рики Мартин и неговиот сопруг Џуан Јозеф добија син и среќните вести ги споделија на социјалната мрежа Инстаграм.

Малечкиот Рен е четвртото дете на популарниот пар, а пристигнал 11 години по близнаците Валентин и Матео и една година по раѓањето на ќерката Луција.„Нашиот син Рен Мартин-Јозеф се роди“ – напишал кратко пејачот покрај фотографијата со сопругот и синот, а воодушевените фанови веднаш почнале да им честитаат.

 

РЕКЛАМА