10.9 C
Ohrid
вторник, мај 18, 2021
Почетна Свет Јахтата на Абрамович удира во друг брод, додека сите бегаат, овие...

Јахтата на Абрамович удира во друг брод, додека сите бегаат, овие две жени си пијат вино и си уживаат.

Translate (Eng):[gtranslate]

Јахтата на сопственикот на Челси, Роман Абрамович, удрила во друг брод на пристаништето Свети Мартин, на Карипските острови, а некако сето тоа било снимено со камера.

Додека луѓето што биле таму бегале, две жени седеле блиску до оградата покрај јахтата на Абрамович и си пиеле вино.

Ова видео е прегледано од милиони луѓе за само неколку дена.

РЕКЛАМА

- Реклами -