8.9 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаСветЈахтата на Абрамович удира во друг брод, додека сите бегаат, овие...

Јахтата на Абрамович удира во друг брод, додека сите бегаат, овие две жени си пијат вино и си уживаат.

Јахтата на сопственикот на Челси, Роман Абрамович, удрила во друг брод на пристаништето Свети Мартин, на Карипските острови, а некако сето тоа било снимено со камера.

Додека луѓето што биле таму бегале, две жени седеле блиску до оградата покрај јахтата на Абрамович и си пиеле вино.

Ова видео е прегледано од милиони луѓе за само неколку дена.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Џафери очекува автопатот Гостивар-Кичево да биде готов во 2027 година

Техничкиот премиер Талат Џафери придружуван од министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски и директорот на ЈП за државни патишта Ејуп Рустеми, изврши увид...

Мерко доби обвинение за набавка на возило вредно 67.000 евра – обвинителството откри детали

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, поднесе обвинение против градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко во врска со набавката на луксузниот...

Врз буре со кисела зелка пронајдена е Шер за која се нудеа 2.500 евра: Птицата поминала вистинско патешествие!

Пронајден е папагалот Шер, кој пред пет дена се изгуби во Скопје, а чии сопственици нудеа награда од 2.500 евра за пронаоѓачот. Како што...

Расчистено убиството во Прилеп, приведени две лица, поднесена кривична пријава

Расчистено убиството во Прилеп, приведени две лица, поднесена кривична пријава Денеска (01.03.2024) во 04.00 часот во с. Сенокос, општина Долнени, полициски службеници од ОВР Прилеп...