16.7 C
Ohrid
вторник, септември 28, 2021
Почетна Забава Мајмун украл телефон и си правел „селфи“

Мајмун украл телефон и си правел „селфи“

Translate (Eng):[gtranslate]

Во Малезија, мајмун украл телефон и неколкупати си направил самослик… Закриѕ Роѕи (20), момчето сопственик на телефонот „се пофали“ со тоа на Тик-ток и ги објави сликите.

По два дена, животното го вратило телефонот.

Мајмунот го украл со знакче со јаболко од собата на момчето и во еден миг, се чини дека се обидел да го изеде.

РЕКЛАМА

 

 

- Реклами -