23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Забава (Видео) Двајца другари фраерски влегуваат во казино, но излегуваат голи ''пиштоли''

(Видео) Двајца другари фраерски влегуваат во казино, но излегуваат голи ”пиштоли”

Translate (Eng):[gtranslate]

Хумористично видео кое ќе ве насмее од срце..

Не за џабе кажале постарите: Не плачела мајка за синот кој заминал да коцка, плачела кога се вратил назад да се ”одглавува” !!

РЕКЛАМА
- Реклами -