17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Битолчанец го испи гелот за дезинфекција во едно локално кафуле.. (Видео)

Битолчанец го испи гелот за дезинфекција во едно локално кафуле.. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Кога го погледнавме видеото на овој битолчанец, дојдовме до заклучок дека нас како нација не може ништо да не уништи… 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -