5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Забава Кумановска улична тепачка по испиени неколку чашки ракија.. (Видео)

Кумановска улична тепачка по испиени неколку чашки ракија.. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Работите се одвиваат малку споро, но тоа не е до нив туку до ракијата, не за џабе ни викаа нашите дедовци: Додека ракијата е во шишето мирна е… Ама потоа…

РЕКЛАМА
- Реклами -