11.1 C
Ohrid
недела, декември 3, 2023
ПочетнаЗабаваСе појави ново видео: Теа Таировиќ се бакнува со женати мажи, српските...

Се појави ново видео: Теа Таировиќ се бакнува со женати мажи, српските медиуми откриваат за кого се работи (ВИДЕО)

На социјалните мрежи е објавено видео од настап на пејачката Теа Таировиќ на кое се гледа како таа се бакнува со непознат, постар маж, за кој се пишува дека наводно и е новото момче.

Имено, на спорното видео јасно се гледа како Теа ужива во прегратките на избраникот и разменува бакнежи со него..

Сепак, како што откри извор близок до пејачката за Нова.рс, не се работи за ново момче, туку за оженет маж со кој тајно се гледала пред неколку години.

„Таа не е ново момче, тоа е нејзината стара комбинација, а видеото е старо од периодот кога тие двајца се забавуваа. Никогаш не биле во официјална врска, туку само во комбинација бидејќи тој е оженет маж. Некој сега го објави тоа видео, како и претходното експлицитно, кое беше објавено во јавноста. Постои можност и експлицитниот да е од тој период кога двајцата се гледале“, вели изворот за Нова.рс.

Да потсетиме, интимното видео на пејачката Теа Таировиќ се појави на социјалните мрежи на почетокот на јули годинава.
Станува збор за видео во кое пејачката наводно орално го задоволува својот партнер. За кратко време тоа видео стана едно од најгледаните на социјалните мрежи, а се најде и на сајтови за возрасни. Видео Тукаhttps://twitter.com/getkejk/status/1486451418030653441?t=tIN7nQGXdy3Yv0IURcMzbA&s=19

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Полицијата заплени автомобил, со вештачење и ДНК анализа ќе се проверува дали во него била Вања

Врз еден автомобил кој полицијата го заплени доцна синоќа се врши форензичка анализа. Целта е да се утврди дали е поврзан на било каков...

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странство

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странствоЗ.Н. (32) од Кочани пријавила исчезнување на нејзината 13 годишна ќерка. Според пријавеното,...

Приведени пет лица поврзани со исчезнувањето на 14-годишната Вања

Пет лица се приведени доцна синоќа поврзани со случајот на исчезнувањето на 14 годишната Вања Ѓорчевска, истрагата има напредок но во интерес на истрагата...

Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има една од најголемите, ако не и најголема фабрика за производство на муниција во југоисточна Европа

Македонија започнува со сериско производство на дронови, Инфомакс ексклузивно го дознава името на првиот македонски дрон!Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има...