12.9 C
Ohrid
недела, февруари 25, 2024
ПочетнаМакедонијаПетмесечно бебе, без знаци на живот, вчера било донесено во Итната медицинска...

Петмесечно бебе, без знаци на живот, вчера било донесено во Итната медицинска служба во болницата во Неготино.

Вчера во 09 часот во ОВР Неготино, од Итна медицинска помош Неготино пријавил дека кај нив од родителите било донесено неколкумесечно бебе од Неготино без знаци на живот, информираат од СВР-Велес.

Петмесечно бебе, без знаци на живот, вчера било донесено во Итната медицинска служба во болницата во Неготино.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ДУИ во програмата планира 4 часа работно време во петок

Секој петок на работа до 13 часот. Партијата ДУИ со предлог, петоците да се работат со скратено работно време. Целта е велат,...

Трамп: Црнците ме сакаат бидејќи сум дискриминиран како нив

Кандидатот за уште еден претседателски мандат во Белата куќа тврди дека неговата поддршка меѓу Афроамериканците пораснала поради неговите четири кривични случаи и за тоа...

Јована Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014

Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014. Претседателката на форум на жени на Социјалдемоктратскиот сојуз на Македонија, Јована...

Сите нудат кандидати, само Вевчани нуди Господин за претседател, Господин Попоски собира потписи за кандидатура

Вевчанецот Господин Попоски започна да собира потписи за кандидатура и за Супер радио и OhridPress изнесе дел и од неговите ставови и зошто се...