7.2 C
Ohrid
среда, декември 6, 2023
ПочетнаЗабаваСекси скандал во руската полиција: Сестра на полицајка ѝ ја зела униформата...

Секси скандал во руската полиција: Сестра на полицајка ѝ ја зела униформата и направила неколку провокативни фотки

Една русинка го привлече вниманието на цела нација откако одлучи да направи неколку фотографии во една полициска станица во Москва.

Иако многумина имаат пофални коментари за „провокативните“ фотки на сестрата на полицајката, исто така голем е бројот на луѓе кои што мислат дека со нејзината постапка не покажала почит кон полицијата.

После кратката истрага, било откриено дека девојката е сестра на полицајка, на која ѝ било досадно во московската полициска станица, па решила да ѝ ја позајми униформатаи да направи неколку фотки кои потоа ги објавила на социјалните мрежи.

Засега не е познато дали полицајката знаела што прави нејзината сестра во канцеларијата, а од московската полиција соопштија дека го истражуваат „инцидентот“.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Се огласија од партијата на убиецот Палчо: Изразуваме најдлабоко и најискрено сочуство за загубата на два човечки живота, младата Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски.

За прв пат, по три дена се огласија од политичката партија „Десна“ откако стана јасно дека нивниот претседател извршил две убиства. Од партијата велат...

Долгогодишни другарчиња: Шоферот на Палчо имал и фотографија со Велибор Манев !!!

Oсновното јавно обвинителство Скопје до Основниот кривичен суд Скопје поднесе предлог за определување мерка краткотраен 48-часовен притвор против 46-годишен скопјанец со иницијали С Д...

Вања Ѓорчевска која беше најдена мртва во неделата во околината на Скопје не починала од задушување

Вања Ѓорчевска која беше најдена мртва во неделата во околината на Скопје не починала од задушување, како што се шпекулираше туку била застрелана, соопшти...

Ова е уапсениот возач на Палчо: Откако бил уапсен детално ги кажал плановите на бегалецот – сам постирал слики на ФБ додека се возел...

Лицето С Д од Струмица татко на две деца е возачот кој го превезувал Љупчо Палевски Палчо осомничен за убиството на 14 годишната Вања,...