Секси скандал во руската полиција: Сестра на полицајка ѝ ја зела униформата и направила неколку провокативни фотки

Една русинка го привлече вниманието на цела нација откако одлучи да направи неколку фотографии во една полициска станица во Москва.

Иако многумина имаат пофални коментари за „провокативните“ фотки на сестрата на полицајката, исто така голем е бројот на луѓе кои што мислат дека со нејзината постапка не покажала почит кон полицијата.

После кратката истрага, било откриено дека девојката е сестра на полицајка, на која ѝ било досадно во московската полициска станица, па решила да ѝ ја позајми униформатаи да направи неколку фотки кои потоа ги објавила на социјалните мрежи.

Засега не е познато дали полицајката знаела што прави нејзината сестра во канцеларијата, а од московската полиција соопштија дека го истражуваат „инцидентот“.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here