5.3 C
Ohrid
понеделник, март 8, 2021
Почетна Забава Како се трезнат вработените во ЕВН

Како се трезнат вработените во ЕВН

Translate (Eng):[gtranslate]

Така ти е тоа кога наместо во литри мериш алкохол во киловати 🙂

via GIPHY

РЕКЛАМА
- Реклами -