22.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаСветВидео: Бебе проодело само неколку минути по раѓањето?!

Видео: Бебе проодело само неколку минути по раѓањето?!

Бебе проодело само неколку минути по раѓањето. Докторите биле шокирани од тоа што го гледаат.

Многу често не може да се види како штотуку родено бебе прави вакви чекори.

Видеото кое се појави на интернет го остави светот во чудо. Имено на социјалните медиуми е објавено несекојдневно видео од Бразил на кое бебе ги прави своите први чекори.

Видеото кое го прегледале повеќе од 80 милиони луѓе го снимила бабицата на породувањето .

Сите присутни на породувањето се счудоневидени од тоа што го гледаат.Бабица држи штотуку родено бебе кое прави чекори.

 

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Лена е најмладиот мајстор за бурек, почнала да меси на петгодишна возраст

Во Обреновац се наоѓа пекарата Тијана во која работи малата Лена. Кариерата ја започнала кога имала само пет години, кога ги направила првите колачи. Девојчето...

После повеќегодишното барање на сите фудбалски школи и фудбалски клубови, градоначалникот Пецаков успеа да го реализира проектот за осветлување на помошното фудбалско игралиште со...

После повеќегодишното барање на сите фудбалски школи и фудбалски клубови успеавме да го реализираме проектот за осветлување на помошното фудбалско игралиште со вештачка трева....

Детали од МВР за убиството во Кратово-36 годишната В.И со нож го заклала сопругот и свекорот !

Полициски службеници од ОВР Кратово вчеравечер околу 22:08 часот, ја лишиле од слобода В.И.(36) од Кратово. -Таа се сомничи дека во семејната куќа во Кратово...

Холандскиот турист бил каснат од отровната змија додека ја разгледувал Самоиловата тврдина во Охрид.

Холандскиот турист кој за малку ќе го загубеше животот поради тоа што немало серум во болницата во Охрид, бил каснат од отровната змија додека...