10.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 18, 2021
Почетна Свет Видео: Бебе проодело само неколку минути по раѓањето?!

Видео: Бебе проодело само неколку минути по раѓањето?!

Translate (Eng):[gtranslate]

Бебе проодело само неколку минути по раѓањето. Докторите биле шокирани од тоа што го гледаат.

Многу често не може да се види како штотуку родено бебе прави вакви чекори.

Видеото кое се појави на интернет го остави светот во чудо. Имено на социјалните медиуми е објавено несекојдневно видео од Бразил на кое бебе ги прави своите први чекори.

РЕКЛАМА

Видеото кое го прегледале повеќе од 80 милиони луѓе го снимила бабицата на породувањето .

Сите присутни на породувањето се счудоневидени од тоа што го гледаат.Бабица држи штотуку родено бебе кое прави чекори.