30.9 C
Ohrid
недела, август 1, 2021
Почетна Забава Дечки имаме нов хит: Баби направија пародија на песната ''Тутуруту'' од МЦ...

Дечки имаме нов хит: Баби направија пародија на песната ”Тутуруту” од МЦ Стојан.

Translate (Eng):[gtranslate]

Најпопуларната женска група во Србија “Hurricane” доби своја нова еврзија, која ги запали социјалните мрежи.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

 

РЕКЛАМА

- Реклами -