31.9 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Македонија Директор на водовод: Jaс не сум ор*спија да ви давам кога ќе...

Директор на водовод: Jaс не сум ор*спија да ви давам кога ќе посакате, ако сакам и водата ќе ви ја исклучам – ВИДЕО

Translate (Eng):[gtranslate]

Директор на штипското јавно водоводно претпријатие во налет на нервоза на новинарска екипа се заканил дека тие се тука за него а не тој за нив и дека ако сака ќе им ја исклучи водата.

Погледнете го целото видео на ТВ Стар од Штип кое се однесува на директорот Здравко Коцев, кој е кадар на СДСМ и поранешен кандидат за градоначалник на градот.

РЕКЛАМА
- Реклами -