Директор на водовод: Jaс не сум ор*спија да ви давам кога ќе посакате, ако сакам и водата ќе ви ја исклучам – ВИДЕО

Директор на штипското јавно водоводно претпријатие во налет на нервоза на новинарска екипа се заканил дека тие се тука за него а не тој за нив и дека ако сака ќе им ја исклучи водата.

Погледнете го целото видео на ТВ Стар од Штип кое се однесува на директорот Здравко Коцев, кој е кадар на СДСМ и поранешен кандидат за градоначалник на градот.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here